Aklı Havada - Up in the Air (2009)

Şirket küçültme konusunda uzman olan Ryan, yıllardır bir şehirden diğerine dur durak bilmeden uçmaktayken, birden kendisini biriyle gerçek bir bağ kurmaya hazır hisseder.

Ryan, Amerika?nın bir ucundan diğer ucuna havalimanlarında, otellerde ve kiralık arabalarda geçen özgür yaşam tarzından oldukça memnun. İhtiyacı olan her şeyi bir valize sığdırabiliyor. Var olan tüm uçuş mili programlarının seçkin ve el üstünde tutulan bir üyesi. Üstelik hayatındaki en önemli amaç olan 10 milyon uçuş miline ulaşmasına da az kalmış durumda. Fakat Ryan?ın hayatında elle tutulur bir şey yok.

Sempatik yol arkadaşına (VERA FARMIGA) vurulduğunda, Ryan?ın müdürü (JASON BATEMAN), genç bir verimlilik uzmanının (ANNA KENDRICK) etkisinde kalarak, Ryan?ı ebediyen yollardan çekmekle tehdit eder. Bu ihtimalle karşılaşınca, yere inmekten başta korkan Ryan, insanın bir evi olmasının aslında ne demek olduğunu düşünmeye başlar.

Gösterim Tarihi : 15 Ocak 2010
Yönetmen : Jason Reitman
Oyuncular: George Clooney (Ryan Bingham) , Vera Farmiga (Alex Goran) , Anna Kendrick (Natalie Keener) , Jason Bateman (Craig Gregory) , Amy Morton (Kara Bingham) , Melanie Lynskey (Julie Bingham)
Senaryo : Jason Reitman , Sheldon Turner , Walter Kirn (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Eric Steelberg
Müzik : Rolfe Kent
Ülke: ABD
Dili: İngilizce
Süre: 109 dk
Yılı: 2009
Türü: Dram , Romantik

0 Response to "Aklı Havada - Up in the Air (2009)"

Yorum Gönderme

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel