Korku - Dread (2009)

Film üç üniversite öğrencisinin insanların korkuları üzerine yaptıkları araştırmayı anlatan psikilojik gerilim hikayesi... Stephen (Jackson Rathbone) yeni tanıştığı evinin alt katında tek başına yaşayan Quaid'in (Shaun Evans) teklifiyle projenin içinde olmayı kabul eder. Stephen'in sınıf arkadaşı güzel ve sempatik Cheryl'de (Hanne Steen) projeye katılır ve üçlü insanlarla en karanlık korkuları hakkında röportajlar yapmaya başlarlar.

Stephen Grace (Jackson Rathbone) kardeşini bir trafik kazasında kaybetmiş ve daha sonraki hayatına kontrolsüz bir şekilde devam etmektedir... Quaid (Shaun Evans) ise takıntı halinde insan korkuları üzerinde çalışmaktadır. Ve Stephen'ın hayatını kendisi için inanılmaz derece kıymetli bir araştırma olarak görmektedir. Stephen'ın sınıf arkadaşı ve gizliden gizliye aşık olduğu Cheryl da ikiliye katılır...

Üçlü insanların hayatlarını değiştiren bu içsel travmları araştırmaya ve bununla ilgili bir belgesel çekmeye başlarlar. Fakat Quaid arkadaşlarından tahmin edebileceklerinden daha büyük bir sır saklamaktadır.

Gösterim Tarihi: 30 Ekim 2009
Yönetmen: Anthony Diblasi
Oyuncular: Jackson Rathbone, Elissa Dowling, Shaun Evans, Carl Mccrystal, Hanne Steen
Senaryo: Clive Barker, Anthony Diblasi
Müzik: Theo Green
Görüntü Yönetmeni: Sam McCurdy
Yapımcı: Joe Daley, Jorge Saralegui, Clive Barker
Ülke: İngiltere , ABD
Dili: İngilizce
Süre: 108 dk
Yılı: 2009
Türü: Dram , Korku , Gerilim

0 Response to "Korku - Dread (2009)"

Yorum Gönderme

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel