Otel - Hostel (2005)

?Otel / Hostel? üniversite mezunu iki maceraperest Amerikan genci olan Paxton ve Josh?ın sırt çantalarıyla yaptıkları Avrupa gezisini konu alıyor: İki gencin aklından geçen şey, aslında, yolda tanıştıkları İzlandalı yeni arkadaşları Oli?yle birlikte ileride hatırlayabilecekleri bir şeyler yaşamaktır.

Paxton ve Josh sonunda bir başka gezgin tarafından sırt çantalı Amerikalıların nirvanası olarak bilinen öğrenci pansiyonuna getirilirler: Bu özel yer bir Slovak kasabasının dışındadır ve güzel oldukları kadar da çaresiz Doğu Avrupalı kadınlarla doludur. İki kafadar oraya varmalarının üzerinden çok geçmeden egzotik güzeller Natalya ve Svetlana?yla yakınlaşırlar. Aslında bu yakınlaşma biraz fazla kolay olmuştur.

Güzel vakit geçirdikleri için ilk önce bir şey fark etmeyen iki Amerikalı, kısa süre sonra kendilerini, gitgide daha kötüleşen bir durumun içinde bulurlar. Paxton ve Josh, eğer hayatta kalabilirlerse, bu durumun, insanın doğasının en hastalıklı ve karanlık gizli köşeleri kadar geniş ve derin olduğunu keşfedeceklerdir.

Gösterim Tarihi: 10 Mart 2006
Yönetmen: Eli Roth
Oyuncular: Jay Hernandez (Paxton), Derek Richardson (Josh), Eythor Gudjonsson (OH), Barbara Nedeljakova (Natalya), Jana Kaderabkova (Svetlana), Jan Vlasak (Hollandalı İşadamı), Rick Hoffman (Amerikalı İşadamı), Jennifer Lim (Kana),
Senaryo: Eli Roth
Görüntü Yönetmeni: Milan Chadima ,
Yapımcılar: Mike Fleiss, Eli Roth, Chris Briggs
Sorumlu yapımcılar: Boaz Yakin, Scott Spiegel, Quentin Tarantino
Görüntü Yönetmeni: Milan Chadima
Kurgu: George Folsey, JR.
Müzik: Nathan Barr ,
Dili: İngilizce , Çekçe , Almanca , Flemenkçe , Slovak , Japonca , İzlandaca , Rusça , İspanyolca
Ülke: ABD
Yılı: 2005
Süre: 94 dk.
Türü: Korku , Gerilim
Diğer ismi: Hostel: Part I

0 Response to "Otel - Hostel (2005)"

Yorum Gönderme

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel