Şüphe - Disturbia (2007)

Kale Brecht (Shia LaBeouf), babasının kazayla trajik ölümünden sonra girdiği bunalımı atlatmaya çalışan sorunlu bir gençtir. Asık yüzlü, içine kapanık ve çekingendir. İşlediği küçük bir suçtan dolayı yargıç tarafından ev hapsi cezasına çarptırılır. Annesi Julie ise (Carrie-Anne Moss) evin geçimini sağlayabilmek için gece gündüz çalışmaktadır.

Evinin duvarları adeta Kale?in üzerine üzerine gelmektedir. Zaman geçirebilmek için tüm ilgisini pencerenin dışındaki komşu evlerine yöneltince röntgenci bir genç olup çıkar. Gözetlediği evler arasında, sorunlu geçmişinden kaçmak için yeni taşınan güzel komşu kızı Ashley de vardır.

Yerel gazetelerde esrarengiz adam kaçırma olaylarıyla ilgili haberler çıkmaya başlayınca Kale tüm dikkatini komşularından orta yaşlı gizemli adama yöneltir. Genelde sessiz ve sakin bir yer olan kasabada terör estiren seri katilin kapı komşusu olduğuna ikna olmaya başlamıştır. Gözetlemeyi takıntı haline getirerek komşusunun attığı her adımı izlemeye başlar. Ve ev hapsinde olduğundan tüm bunları evinin sınırlarını aşmadan yapmak zorundadır...

Gösterim Tarihi : 3 Ağustos 2007
Yönetmen: D.J. Caruso
Oyuncular: Shia LaBeouf, Carrie-Anne Moss , David Morse, Amanda Walsh
Senaryo: Carl Ellsworth, Christopher B. Landon
Müzik: Geoff Zanelli
Görüntü Yön: Rogier Stoffers
Ülke: ABD
Dili: İngilizce , İspanyolca
Süre: 105 dk
Yılı: 2007
Türü: Dram , Gizem , Gerilim

0 Response to "Şüphe - Disturbia (2007)"

Yorum Gönderme

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel