Ucubeler Sirki: Vampirin Çırağı - Cirque du Freak: The Vampire's Assistant (2009)

Ucubeler Sirki: Vampirin Çırağı - Cirque du Freak: The Vampires Assistant16 yaşındaki Darren (Chris Massoglia) banliyödeki mahallesindeki çoğu genç gibiydi. Yakın arkadaşıyla takılıyor, orta halli notlar alıyor ve genelde beladan uzak duruyordu. Ancak o ve arkadaşı gezgin bir ucubeler kumpanyasına denk geldiklerinde, Darren?ın içinde bir şeyler değişmeye başlıyor. İşte o anda Larten Crepsley adında bir vampir (John C. Reilly) onu kana susamış bir şeye dönüştürüyor.

Kısa bir süre önce yaşayan bir ölüye dönüşen Darren, yılan çocuk, kurt adam, sakallı kadın (Salma Hayek) ve devasa bir çığırtkan (Ken Watanabe) gibi canavarsı yaratıklarla dolu Ucubeler Sirki?ne katılıyor. Darren bu karanlık dünyada yeni güçlerini denemeye başladığı sırada, vampirler ve onların daha ölümcül rakipleri arasında değerli bir piyona dönüşüyor. Bir yandan hayatta kalmaya çalışan genç, yaklaşmakta olan savaşın içinde kalan son insanlık kırıntılarını yok etmesini önlemek için çabalıyor.

Gösterim Tarihi: 19 Mart 2010
Yönetmen: Paul Weitz
Oyuncular:John C. Reilly, Ken Watanabe, Josh Hutcherson, Chris Massoglia, Ray Stevenson, Patrick Fugit, Orlando Jones , Willem Dafoe, Salma Hayek
Senaryo: Brian Helgeland, Paul Weitz
Kitap: Darren Shan
Yapımcılar: Lauren Shuler Donner, Paul Weitz, Ewan Leslie
Ülke: ABD
Dili: İngilizce
Süre: 109 dk
Yılı: 2009
Türü: Aksiyon , Macera , Fantastik , Gerilim

0 Response to "Ucubeler Sirki: Vampirin Çırağı - Cirque du Freak: The Vampire's Assistant (2009)"

Yorum Gönderme

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel