Aşkın Yaşı Yok - The Rebound (2009)

AŞKIN YAŞI YOK - THE REBOUNDFilm, New York'ta geçen ve 24 yaşındaki bir adamla 40 yaşındaki seksi komşusu arasındaki engellenemez çekimi anlatan bir romantik komedi.

Sandy, 40 yaşına yeni basmış, 2 çocuk annesi güzel ve seksi bir kadındır. Sleepy Hollow yakınlarında bir banliyöde yaşamaktadır. Pasta yapmak, sandviç hazırlamak, çocukları okula bırakmak, fantezisi olan futbol ligini takip etmek gibi birçok işi aynı anda yürütme konusunda uzmanlaşmıştır.

Dışarıdan mükemmel bir dünya gibi gözüken hayatı kocasının onu aldattığını öğrenmesiyle darmadağın olur. Acı gerçekle yüzleşince 2 çocuğunu da alıp, bir iş bulmak ve yeni bir hayata başlamak üzere New York'a taşınır.

Orada tam olarak hayatının en kötü noktasında olan 24 yaşındaki üniversiteden yeni mezun olmuş, sempatik Aram Finkelstein'la tanışır. İki hafta önce evlendiği Fransız karısı tarafından terk edilmiş ve kendisiyle sadece yeşil kart almak için evlendiğini öğrenmiştir. Romantik ve iyimser bu genç, dünyaya olan inancını kaybetmemek için mücadele vermektedir.

Aram iki işte birden çalışmaktadır; biri ?Kadınlar Merkezi?, biri de Sandy'nin kiraladığı evin altındaki kahve dükkanıdır. Hemen arkadaş olurlar. Sandy, ?New York Spor Kanalı?nda işe alınınca Aram'dan çocuklarına bakıcılık yapmasını rica eder. O da bu teklifi kabul eder. Sonuçta bir kariyeri yoktur, çok az arkadaşı vardır ve aşırı ilgili ebeveynleriyle gereğinden fazla zaman geçirmektedir.

Sandy kariyerinde hızla yükselmektedir, bir terfi teklifi alır. En iyi arkadaşı da ona tekrar bir ilişkiye başlaması konusunda cesaret vermektedir. Fakat felaket bir randevudan sonra kendini artık birileriyle çıkma günlerinin bitmiş olduğuna inandırır.

Bu arada, Aram da hayatlarının büyük bir parçası olmaya başlamıştır. Onunla zaman geçirmek çok eğlencelidir ve çocukları onu sevmektedir. Çok çabuk bir şekilde aile gibi olmuşlardır ve birlikte olmaları için bir sürü engel olmasına rağmen birbirlerine aşık olurlar. Sandy ve Aram ilişkileri ile ilgili arkadaşlarından ve ailelerinden tepki görürler. İkisinin de ilişkilerinin kısa süreli bir eğlence mi yoksa sonsuza kadar sürecek bir aşk masalı mı olduğuna karar vermeleri gerekmektedir.

Gösterim Tarihi : 09 Nisan 2010 Cuma
Yönetmen: Bart Freundlich
Oyuncular: Catherine Zeta-Jones , Justin Bartha , Andrew Cherry , Kelly Gould , Lynn Whitfield , Kate Jennings Grant , Rob Kerkovich , Sam Robards , John Schneider , Joanna Gleason , Art Garfunkel , Stephanie Szostak , Marcel Simoneau , Eliza Callahan , Rehan Yadav
Senaryo: Bart Freundlich
Yapımcılar: Bart Freundlich, Mark Gill, Robert Katz, Tim Perell
Görüntü Yönetmeni: Jonathan Freeman
Ülke: ABD
Dili: İngilizce
Süre: 95 dk
Yılı: 2009
Türü: Komedi , Romantik

0 Response to "Aşkın Yaşı Yok - The Rebound (2009)"

Yorum Gönderme

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel