G-Force (2009)


G-Force - Sinema FilmiFilmde, evlerde kullanılan sıradan araç-gereçler kullanarak dünyayı yok etmeyi planlayan şeytani ruhlu bir dolar milyarderini durdurmak için Amerikan hükümeti tarafından görevlendirilen özel eğitimli gizli ajanlar ekibinin maceraları anlatılacak.

En gelişmiş casusluk ekipmanlarıyla donatılmış olan bu eğitimli kobay fareler, dünyanın kaderinin patilerinde olduğunu fark ediyorlar. G-Force'un üyeleri kobay ajan Darwin (seslendiren SAM ROCKWELL), her koşulda başarıya ulaşmaya kararlı ekip lideri Blaster (seslendiren TRACY MORGAN), sürekli tavır takınan, her şeyin aşırısını ve Juarez'i seven silah uzmanı Blaster; dövüş sanatları uzmanı seksi Juarez (seslendiren PENÉLOPE CRUZ), ayrıca duvardaki sinek kadar rahat gizlenebilen istihbarat uzmanı Mooch ve bilgisayar ile bilgi teknolojisi uzmanı yıldız burunlu köstebek Speckles (seslendiren NICOLAS CAGE). Maceraları sırasında G-Force üyeleri hayvanlar aleminin diğer üyeleriyle de tanışır; evcil hayvan mağazasında kalakalmış olan Hurley (seslendiren Jon FAVREAU) ve sınırlar konusunda son derece takıntılı hamster Bucky (seslendiren STEVE BUSCEMI).

Gösterim Tarihi: 18 Eylül 2009
Yönetmen: Hoyt Yeatman
Oyuncular: Nicolas Cage, Penélope Cruz, Steve Buscemi, Bill Nighy , Will Arnett , Zach Galifianakis , Kelli Garner , Tyler Patrick Jones , Piper Mackenzie Harris , Gabriel Casseus , Jack Conley , Niecy Nash , Justin Mentell , Loudon Wainwright III , Chris Ellis , Travis Davis , James Huang , Corey Michael Eubanks
Senaryo: Cormac Wibberley , Marianne Wibberley
Müzik: Harry Gregson-Williams
Ülke: ABD
Dili: İngilizce
Süre: 88 dk
Yılı: 2009
Türü: Aksiyon , Macera , Komedi , Aile , Fantastik


Benzer Yazılar:

Kategori: , , , , , , , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi