Kampüste Çıplak Ayaklar (2009)

Kampüste Çıplak Ayaklar İstanbul?da bir üniversite okuyan bir grup genç üniversitelinin zorlu hayat mücadelelerinde geçirdikleri değişimlerin anlatıldığı filmde, günümüz gençliğinin sorunları, sosyal hayatları, hayattan beklentileri tüm gerçekliği ve samimiyetiyle izleyiciye aktarılıyor.

Deniz (Ezgi Asaroğlu) İstanbul?da bir üniversitede okuyan bir genç kızdır. Hayal ettiği bölümde değil, ailesinin ve çevresinin gelecek kaygısıyla yönlendirildiği bölümde istemeyerek okumaktadır. Asıl isteği, film çekmek ve yönetmen olmaktır. Eski sevgilisi Arda (Ahmet Olgun Sünear)?ya hala aşıktır. Yakın arkadaşı Ebru (Damla Sönmez) ise içine kapanık, mutsuz bir genç kızdır ve karşı cinsle hep sorunlu birliktelikleri olmuştur. Arzu (Türkü Hazer) ve Burak (Emrah Akduman) ise ailelerinin baskısı yüzünden üniversitede okurken evlenmek zorunda kalmışlardır ve evliliğin zorlukları ile çok genç yaşta mücadele etmek zorunda kalmışlardır.

Farklı sorunları olan bu gençlerin bulunduğu sınıfın kapısı bir gün açılır ve içeri adı Şiva olan Hintli bir kız girer. İlk başta herkesin giysileri ve görünüşünden dolayı alay ettiği kız, sonradan herkesin arkadaşı olacak ve farklı kültürden gelmenin verdiği farklı bakış açısı, inançlar, mitolojik hikâyelerin yardımıyla onların hayatını değiştirecek ve onları olgunlaştıracaktır.

Gösterim Tarihi: 02 Ekim 2009
Yönetmen : Cansel Elçin
Oyuncular:Ezgi Asaroglu, Melza Burcu Ince, Damla Sönmez, Türkü Hazer, Ahmet Rıfat Şungar, Ahmet Olgun Sünear, Altan Erkekli, Aliye Uzunatagan, Cengiz Bozkurt
Senaryo:Meltem İnan, Cansel Elçin
Yapım:Cansel Elçin-kiproko film
Dağıtım: Medyavizyon Film
Yapım: Kiproko Film
Mekan:Hindistan,Fransa,Türkiye
Türü:Romantik, Komedi

0 Response to "Kampüste Çıplak Ayaklar (2009)"

Yorum Gönderme

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel