Salgın - The Crazies (2010)

SALGIN  - THE CRAZIESOrta Batı?da sessiz, sakin bir kasabada yaşayan bir karı-kocanın, teker teker deliren arkadaşlarına ve yakınlarına karşı yaşam mücadelelerini konu alıyor.

Şehir sularına karışan ne olduğu belirsiz zehirli bir madde, kasaba sakinlerini psikopat katillere dönüştürmüştür. Bunu fark eden yetkililer, kasabayı karantinaya almaya karar verirler. Dışardan bakıldığında her şeyin kusursuz gözüktüğü kasabamız sakinlerinin, kontrollerini kaybederek birer caniye dönüşmeleriyle ?Amerikan Rüyası? sona erer. Salgını önlemeye çalışan askeriye, kasabaya girişi ve çıkışı engelleyince, içeride ?sağlıklı? kalanlarla gözü dönmüş katiller arasında bir kaos başlar.

İçeride mahsur kalan Şerif David Dutton (Timothy Olyphant) ve hamile eşi Judy (Radha Mitchell); sağlık merkezindeki asistan Becca (Danielle Panabaker) ve Şerif?in sağ kolu Russell (Joe Anderson) bir zamanlar cennet gibi olan kasabalarını artık tanıyamamaktadır. Komşularına ve arkadaşlarına güvenemeyen, yetkililer tarafından terkedilmiş ve kendilerini salgından korumak için çabalayan bu dörtlü, yaşadıkları kabustan kurtulmak için güç birliği yapar.

Gösterim tarihi : 16 Nisan 2010
Yönetmen: Breck Eisner
Oyuncular: Timothy Olyphant , Radha Mitchell , Joe Anderson , Danielle Panabaker , Christie Lynn Smith , Brett Rickaby , Preston Bailey , John Aylward , Joe Reegan , Glenn Morshower , Larry Cedar , Gregory Sporleder , Mike Hickman , Lisa K. Wyatt , Justin Welborn
Senaryo: Scott Kosar , Ray Wright
Müzik:Mark Isham
Görüntü yön.: Maxime Alexandre
Ülke: ABD ,
Dili: İngilizce
Süre: 101 dk
Yılı: 2010
Türü: Korku , Gerilim

0 Response to "Salgın - The Crazies (2010)"

Yorum Gönderme

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel