Kadavra - Pathology (2008)


Her bedenin bir sırrı vardır.

Bazılarına göre patoloji Tanrı?ya açılan bir kapı. Doktorlar ölümün sebebini belirleyebilmek için her türlü doğal olmayan yoldan (şiddet kullanılarak,zehirle,delilikle?) insan bedeninin anormal hale gelmesine ve bozulmasına şahit oluyorlar. Onlar bu sayede kurallara aykırı oyunların uzmanı. Tanısı imkansız gibi görünenler de dahil her türlü ölüm nedenini teşhiste en iyiler.

Tıp öğrencisi Ted Gray (Milo Ventigmiglia) okulunu birincilikle bitirir. Ülkenin en prestijli patoloji programlarından birine katılmaya hak kazanır. Son derece yetenekli olan Ted, kısa sürede programın elit ve ayrıcalıklı stajyer doktorlarının dikkatini çeker. Bu ekip Ted?i kendi gruplarına davet eder. Yeni arkadaşları merakını uyandırır. Bu sayede hiç beklemediği bazı sırları keşfeder. Farkında olmadan onların morgda saatlerce süren tehlikeli ve gizli oyunlarının bir parçası olduğunu fark eder. En mükemmel ve tanı konulması imkansız cinayeti kim işleyecektir? Ted müfredat dışı aktivitelerle baştan çıkarılır. Tehlike yakınlaşmaktadır. Bir sonraki kurban olmadan oyuna bir adım önde devam etmelidir.

Gösterim Tarihi: 04.07.2008
Yönetmen: Marc Schoelermann
Oyuncular: Milo Ventimiglia, Larry Drake, John De Lancie, Alyssa Milano, Med Abrous, Lauren Lee Smith, Dan Callahan, Michael Weston, Johnny Whitworth, Mei Melançon, Buddy Lewis, Alan Blumenfeld, Gary Buckner, Jeb Burris
Senaryo: Brian Taylor, Mark Neveldine
Müzik: Robb Williamson, Johannes Kobilke
Gör.Yönetmeni: Ekkehart Pollack
Ülke: ABD
Dili: İngilizce
Süre: 95 dk
Yılı: 2008
Türü: Suç , Gerilim


Benzer Yazılar:

Kategori: , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi