Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu - Shrek Forever After (2010)


Şrek: Sonsuza Dek Mutlu (Shrek Forever After)Şeytan ruhlu ejderhanın hakkından geldikten; güzeller güzeli prensesi ve kayınpederinin krallığını kurtardıktan sonra yeşil yaratığımız daha ne yapsın? Sevimli Şrek?imiz artık evinin erkeği olmuştur. Bir zamanlar ödünü patlattığı köylülerin bahçe bellerini gönülsüzce imzalayarak günlerini geçirir. Peki, onun yeri göğü inleten ünlü kükremesine ne oldu?

Kendisini ?gerçek bir canavar? gibi hissettiği günlerin özlemini çeken Şrek, tatlı dilli işadamı Rumpelstiltskin ile imzaladığı anlaşmada dolandırılır. Kendisini aniden Uzak Ülke?nin çarpık alternatif versiyonunda bulur. Rumpelstiltskin?in kral olduğu o ülkede yeşil canavarlar av malzemesi haline gelmiştir. Üstelik Şrek ile Fiona hiç tanışmamıştır. Saflığı yüzünden yaptığı herşeyi geri alarak dostlarını kurtarmak, dünyasını geri kazanmak ve hayattaki tek gerçek aşkına yeniden kavuşmak Şrek?in bundan sonra atacağı adımlara bağlıdır.

Gösterim Tarihi : 28.05.2010
Yönetmen : Mike Mitchell
Orjinal Seslendirme : Yönetmen:Mike Mitchell
Oyuncular:Mike Myers , Eddie Murphy , Cameron Diaz , Antonio Banderas , Julie Andrews , Jon Hamm , John Cleese , Craig Robinson , Walt Dohrn , Jane Lynch , Lake Bell , Kathy Griffin , Mary Kay Place , Kristen Schaal , Meredith Vieira ,
Senaryo:Josh Klausner , Darren Lemke ,
Müzik:Harry Gregson-Williams ,
Dili: İngilizce.
Yılı: 2010
Süre: 93 dk
Türü: Animasyon, Aksiyon, Macera


Benzer Yazılar:

Kategori: , , , , , , , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi