Yalanlar Üstüne - Body of Lies (2008)

Yalanlar Üstüne - Body Of LiesO, ABD istihbaratının yeryüzündeki en iyi adamı, yakınındaki kimsenin hayatta kalamadığı, tehlikeli bölgelerde görev yapan bir ajandır. Roger Ferris (Leonardo DiCaprio) son gizli görevinde ifşa olan sahte kimliğinden başka kimliği olmayan, hayatını güvenli telefon hattının diğer ucundaki duygudan yoksun sese emanet etmiş biridir.

CIA?in kıdemli elemanı Ed Hoffman (Russell Crowe) lüks bir semtteki evinin oturma odasındaki dizüstü bilgisayarından, başının üzerinden geçen mermilerden korunmak için siper aldığı sırada dahi Ferris?in hareketlerini dikte ederek savaş yönetmektedir. Ortaya yeni çıkmış bir terörist lider, dünyanın en iyi istihbarat örgütlerini atlatarak dünya çapında bir bombalama kampanyası başlatmıştır. Onu kandırabilmek için, Ferris?in yeraltı finans örgütleri ve umutsuz şehitler arasına sızması, bunu yaparken de Ürdün Özel Operasyonlar Birliği?yle eğreti bir işbirliğine girmesi gerekecektir. Görevi onu Irak, Ürdün, Washington ve Dubai arasında getirip götürecektir. Ama Ferris, hedefine yaklaştıkça, kendini aynalarla dolu bir koridorda gibi hissedecektir çünkü müttefikler ancak son aldatmacalarında olduğu kadar iyidirler, ve güven, tüm taktiklerin en tehlikelisidir.

Gösterim Tarihi: 10.10.2008
Yönetmen:Ridley Scott
Oyuncular: Leonardo DiCaprio , Russell Crowe , Mark Strong , Golshifteh Farahani , Oscar Isaac , Ali Suliman , Alon Aboutboul , Vince Colosimo , Simon McBurney , Mehdi Nebbou , Michael Gaston , Kais Nashif , Jamil Khoury , Lubna Azabal , Ghali Benlafkih
Senaryo:William Monahan, David Ignatius, David Ignatius (Kitap)
Müzik:Marc Streitenfeld
Ülke: ABD
Dili: İngilizce , Arapça
Süre: 128 dk
Yılı: 2008
Türü: Aksiyon , Dram , Gerilim

0 Response to "Yalanlar Üstüne - Body of Lies (2008)"

Yorum Gönderme

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel