Yeniden Başlamak - An Unfinished Life (2005)


Yeniden Başlamak - An Unfinished Life (2005)Kızına tek başına bakmak zorunda olan Jean?in (Jennifer Lopez) hayatı hiç de iyi gitmemektedir. Parasal anlamda zorluklar çeken Jean arası soğuk olduğu kayınpederinin yanına taşınır. Einar (Robert Redford) ve Jean yıllar sonra birbirlerini anlamaya ve birlikte yaşamaya alışmaya başlarlar.

?Unfinished Life ? Yeniden Başlamak? bir bağışlama hikayesi, kendini ve diğerlerini bağışlama. Hikaye iki grup insana odaklanıyor: Wyoming?in kuzey batısında bulunan çiftlikte 40 yıldır birlikte yaşayan çiftlik sahibi Einer Gilkyson (Robert Redford) ve arkadaşı Mitch Bradley (Morgan Freeman) bir taraf, erkek arkadaşı Gary (Damien Lewis) nin uyguladığı şiddetten kaçan Einer?ın gelini Jean Gilkyson (Jennifer Lopez) ve on bir yaşındaki kızı Griff (Becca Gardner) ise diğer taraf.

Gösterim Tarihi:07 Temmuz 2006
Yönetmen: Lasse Hallstrom
Oyuncular:Robert Redford , Jennifer Lopez , Morgan Freeman , Josh Lucas , Damian Lewis , Camryn Manheim , Becca Gardner , Lynda Boyd , Rob Hayter , P. Lynn Johnson , Byron Lucas , Trevor Moss , R. Nelson Brown , Dillard Brinson , Jason Diablo ,
Senaryo Mark Spragg, Virginia Korus Spragg
Görüntü Yön.: Oliver Stapleton
Kurgu: Andrew Mondshein
Müzik: Deborah Lurie
Yapımcılar: Su Armstrong, Graham King
Dili: İngilizce
Ülke: ABD, Almanya
Yılı: 2005
Süre: 108 dk
Türü: Dram


Benzer Yazılar:

Kategori: , , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi