B Planı - The Back-up Plan (2010)


B Planı Sinema Filmi - The Back-up Plan (2010)The Back-up Plan/B Planı flört, aşk, evlilik ve aile kavramlarını ?tersine? işleyen bir komedi. Yıllarca çeşitli erkeklerle flört eden Zoe (Jennifer Lopez) doğru kişiyi beklemenin çok uzun sürdüğüne karar verir. Anne olmaya kararlı karakterimiz kurduğu planı uygulamaya karar vererek doktordan randevu alır ve tek başına gitmeye karar verir. Zoe aynı gün, gerçek olasılıklar barındıran bir adam olan Stan (Alex O?Loughlin)'le tanışır.
Filizlenen bir ilişkiyi korumaya ve hamileliğin ilk belirtilerini saklamaya çalışan Zoe, kendini bir yanlışlıklar komedisinin içinde bulur ve Stan'e kafa karıştırıcı sinyaller verir. Zoe tuhaf davranışlarının nedenini endişeli şekilde açıkladığında, Stan bu alışılmamış geleceği değerlendirir ve sonunda durumu kabul eder. Aşk ve flört daha önce yatakta böyle bir üçlü çılgınlığa tanık olmamıştır: Stan, Zoe ve hiç yanından ayırmadığı, devasa hamilelik yastığı. Gerçek hamilelik testi ise, ikisinin de hormonların yarattığı karmaşa ve doğum hazırlıkları dışında birbirini tanımadıklarını fark etmeleriyle başlar. Dokuz aylık geriye sayım devam ederken, ikisi de birbirlerinden soğumaya başlar. Herkes aşık olabilir, evlenebilir ve bir bebek sahibi olabilir; ama bunu son hızda ve geriye doğru yapmak, iki insanın birbiri için yaratıldığının en büyük kanıtıdır.

Gösterim Tarihi :16 Temmuz 2010
Yönetmen:Alan Poul
Oyuncular:Jennifer Lopez , Alex O'Loughlin , Michaela Watkins , Eric Christian Olsen , Anthony Anderson , Noureen DeWulf , Melissa McCarthy , Tom Bosley , Maribeth Monroe , Danneel Ackles , Robert Klein , Linda Lavin , Carlease Burke , Amy Block , Jennifer Elise Cox ,
Senaryo:Kate Angelo ,
Müzik:Stephen Trask ,
Türü :Komedi, Romantik
Yılı :2010
Ülkesi :ABD
Dili :İngilizce
Süresi :160 dakika


Benzer Yazılar:

Kategori: , , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi