Ejder Avcıları - Dragon Hunters (2007)


Ejder Avcıları - Dragon Hunters (2007)Bu fantastik masalda dünya değişik boyut ve şekillerden oluşan büyük küme adalar halindedir.Dolandırıcılar ,cahil köylüler ve aksi efendilerin kalabalığıyla dolup taşmakta olan bu gezegende hayatta kalabilmek için yapılması gereken ise şudur;"Ye ama seni yemelerine asla izin verme". Bu yeni dünya korkunç bir baş belası ile sarılmış durumdadır; Onlar GWIZDO EJDERLERİ ve LIAN-CHU olarak nam salan ejder avcılarıdır.

Lord Arnoldun birkaç ada uzaklıkta gösterişli bir kalesi vardır. Ve Arnoldın da bir problemi: Dünyaları Yiyenin bir gün geri döneceği düşüncesinin korkusuyla titremektedir. Zoe ise hala masallara inanmakta olan küçük bir kızdır.Amcası Lord Arnoldun bu ejderden kurtulmasına yardımcı olmak için, kahramanlara ihtiyacı olduğunu düşünür.Tam da konuyu kendi ele almaya karar verdiğinde, Gwizdo ve Lian-Chu ile tanışır. Onlarla tanıştığında-ki onlar beş para etmeyen, güvenilmez iki ejder avcısıdır-Zoe onlara inanmaya çoktan karar vermiştir bile.Hayallerindeki kahramanı bulduğuna ikna olan Zoe, onları maceraların en çılgınca olanına sürükleyecektir.

Orjinal isim: Chasseurs de dragons
Gösterim tarihi:28.03.2008
Yönetmen: Guillaume Ivernel, Arthur Qwak
Oyuncular:Vincent Lindon , Patrick Timsit , Philippe Nahon , Amanda Lear , Marie Drion , Jeremy Prevost , Jean-Marc Lentretien , John Di Maggio , Elias Eliot , Jess Harnell , Nick Jameson , Mary Mouser , Rob Paulsen , Forest Whitaker , Dave Wittenberg ,
Senaryo: Frédéric Lenoir, Arthur Qwak
Müzik: Klaus Badelt
Yapım: Philippe Delarue
Yılı: 2007,
Ülke: Fransa
Süre: 80 dakika
Türü: Animasyon, Macera, Aile


Benzer Yazılar:

Kategori: , , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi