Gece ve Gündüz - Knight and Day (2010)


Gece ve Gündüz Sinema Filmi - Knight and Day (2010)Tom Cruise gizli ajan ve Cameron Diaz da onunla, ona tuza kurak kurduklarını iddia ettiği bir grup arasında kalan birini canlandırıyor. Dünyayı turlayarak süren maceraları çakışan yollar, son dakika kaçışları, sahte kimlikler ve baş döndürücü romantik problemlerle labirente dönüşür ve farkederler ki güvenebilecekleri tek şey birbirleridir.

Yalnız bir kadın olan June, oldukça sıradan bir yaşam sürüyordur. Kız kardeşinin evliliği için hazırlık yapan June, tesadüf eseri bir süper ajan olan Milner ile karşılaşır. June, Milner'la tanışmalarının ardından bir dizi maceranın içine düşer. Ne yaparsa yapsın, tesadüfler onları hep bir araya getirecektir.

June Havens (Diaz) finds her everyday life tangled with that of a secret agent (Cruise) who has realized he isn't supposed to survive his latest mission.

Gösterim Tarihi: 09 Temmuz 2010
Yönetmen: James Mangold
Oyuncular: Tom Cruise (Roy Miller), Cameron Diaz (June Havens), Peter Sarsgaard (Fitzgerald), Jordi Molla (Antonio), Viola Davis , Paul Dano , Falk Hentschel , Marc Blucas , Lennie Loftin , Maggie Grace , Rich Manley , Dale Dye , Celia Weston , Gal Gadot , Jack O'Connell ,
Senaryo: Patrick O'Neill
Görüntü Yönetmeni: Phedon Papamichael
Müzik: John Powell
Yapımcılar: James Mangold, Cathy Konrad, Joe Roth
Dili: İngilizce, Almanca, İspanyolca
Ülke: ABD
Yılı: 2010
Süre: 109 dk
Türü: Aksiyon, Macera, Komedi


Benzer Yazılar:

Kategori: , , , , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi