Killers (2010)


Ani bir ayrılıkla sonuçlanan ilişkisinin ardından kendini toparlamaya çalışna
Jen Kornfeldt (Katherine Heigl) bir daha asla aşık olamayacağını düşünmektedir. Ancak, ailesiyle birlikte gittiği Fransa tatili sırasında hayallerinin erkeği, etkileyici ve yakışıklı Spencer Aimes (Ashton Kutcher) ile tanışır. Üç yıl sonra imkansız görünen olmuş ve ikili yeni evli bir çift olarak şehrin banliyösündeki ideal hayatlarına başlamışlardır. Tabi bu ideallik, Spencer?ın 30. yaş gününde kurşunlar havada uçmaya başladığında sona erer.

Görünen o ki, Spencer, Jen?e uluslararası bir ajan olduğunu söylemeye gerek duymamıştır. Böylece mükemmel hayatları alt üst olur. Kocasının bir tetikçi olduğunu öğrenen Jen, onun kendisinden başka neler sakladığını da öğrenmek isteyecektir. Tabi, bu arada havada vızıldayan kurşunlarla uğraşmak, komşulara ve ailelerine karşı herşeyin yolunda görünmesini sağlamak zorundadır.

Banliyö hayatı düşünüldüğü kadar kolay olmayacaktır.

Yönetmen:Robert Luketic
Oyuncular:Ashton Kutcher , Katherine Heigl , Tom Selleck , Catherine O'Hara , Katheryn Winnick , Kevin Sussman , Lisa Ann Walter , Casey Wilson , Rob Riggle , Martin Mull , Alex Borstein , Usher Raymond , Letoya Luckett , Michael Daniel Cassady , Larry Joe Campbell ,
Senaryo:Bob DeRosa , Ted Griffin , Bob DeRosa ,
Müzik:Rolfe Kent ,
Yapımcılar: Scott Aversano, Jason Goldberg, Mike Karz
Görüntü Yönetmeni: Russell Carpenter
Dili: İngilizce
Ülke: ABD
Yılı: 2010
Süre: 100 dk
Türü: Aksiyon, Komedi, Romantik


Benzer Yazılar:

Kategori: , , , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi