Müşteri - Cliente (2008)


Müşteri Sinema Filmi - Cliente (2008)Judith ellili yaşlarında çekici, aklı başında bir kadın. Tek başına yaşayan ve Internet sitelerinde seçtiği farklı erkeklerle birlikte olarak kendini eğlendirir. Taa ki Patrick?le karşılaşana kadar? Patrick?in samimi ve şefkatli tavırları onu etkiler ve düzenli olarak görmeye başlarlar.

Gerçek ismi olan Marco bu sevimli genç adamın tek amacı kazandığı parayla sevgili eşi Fanny?nın kuaför salonunun ipoteği ödemektir. Fanny ise kocasının bir inşaat firmasında çalıştığını düşünmektedir ve gerçeği öğrendiğinde Marco işi hemen bırakır.

Ancak paraları yavaş yavaş bitmeye başladığında Fanny kendi ellerliyle kocasını bu kazançlı işe yani Judith? doğru iter?

Gösterim Tarihi:2 Temmuz 2010
Yönetmen : Josiane Balasko
Oyuncular: Nathalie Baye (Judith) , Eric Caravaca (Marco) , Isabelle Carré (Fanny) , Josiane Balasko (Irène) , Catherine Hiegel (Maggy), Marilou Berry , Félicité Wouassi , George Aguilar , Sandrine Le Berre , David Rousseau , Guillaume Verdier , Jean-Christophe Folly , Richard Berry , Maria Schneider , Joaquina Belaunde ,
Senaryo : Josiane Balasko , Franck Lee Joseph
Müzik:DJ Kore ,
Yılı : 2008,
Ülkesi:Fransa ,
Süre: 104 dk.
Türü : Dram, Romantik


Benzer Yazılar:

Kategori: , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi