İçerde - Inside (2007)


İçerde - Inside - Sinema FilmiSarah, Noel arifesini kendi başına geçirmekte olan genç bir fotoğrafçıdır. Hamileliği sırasında gerçekleşen trafik kazasında eşini yitiren Sarah henüz kocasının yasını tutmaktadır.

Hastaneye doğum yapmak üzere gitmeden önce evde geçireceği son gecede kapının çalmasıyla beraber tüm huzuru sona erer. Sarah'yı esrarengiz bir biçimde tanıyor olan bu kadının içeri girmesine izin vermez.Fakat o, içeri girmekte kararlıdır. Kendisinden ne istediği belli olmayan bu gizemli kadın tarafından rahatsız edilmesiyle, şüphe ve korku dolu anlar başlar. Dışarıdaki karanlığın ortasında, pencereden geçen kareler içinde izlenmektedir. Sarah çok korkar ve polisten yardım ister.Polis geldiğinde ise ortalarda kimse yoktur. Civarda olagelen banliyö ayaklanmaları arasında, polis olaya şöylece bir göz atıp gider. Sarah'nın güvenliğini sağlamak adına onu içeri kitlerler, fakat kadının da içeride olduğundan habersizdirler. . Sarahnın doğum sancıları başladığında,istediği şeyi almak uğruna dehşet saçan bu kadınla savaşmaktan başka şansı kalmamıştır artık Bu,içerde ağır darbelere yol açacaktır.

Orjinal isim: À l'intérieur
Gösterim Tarihi: 25.01.2008
Yönetmen: Alexandre Bustillo, Julien Maury
Oyuncular:Béatrice Dalle , Alysson Paradis , Nathalie Roussel , François-Régis Marchasson , Jean-Baptiste Tabourin , Dominique Frot , Claude Lulé , Hyam Zaytoun , Tahar Rahim , Emmanuel Guez , Ludovic Berthillot , Emmanuel Lanzi , Nicolas Duvauchelle , Aymen Saïdi ,
Senaryo: Alexandre Bustillo
Görüntü Yönetmeni: Laurent Barès
Müzik: François Eudes
Kurgu: Baxter
Yapımcı: Vérane Frédiani
Yılı: 2007,
Ülke: Fransa
Süre: 83 Dakika
Türü: Korku, Gerilim


Benzer Yazılar:

Kategori: , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi