Kabir Hikayeleri - Epitaph - Gidam (2007)


Kabir Hikayeleri - Epitaph - Sinema Filmi1941 de, Japon işgali altındaki Korede modern bir hastane olan Ansengde doktorlar esrarengiz efsanelere tanık olur ve ÖLÜMün ruhun tek kurtarıcısı olduğunu öğrenirler. Kısa bir süre sonra hastane müdiresinin damadı olacak olan Jung-Name, bir hafta boyunca morgda gece vardiyasına kalacaktır. İlk gecesinde, intihar etmiş güzel bir kızın cesedi beklemektedir onu.

Kızın olağanüstü güzelliği ve intiharının arkasında yatan hikaye, genç çocuğu allak bullak eder. Geceyi bu güzel cesedin yanında geçirirken kaderi de bu acayiplikler ortasında şekillenecektir.

Bu arada küçük bir kız, Asako, kanlar içerisinde acile getirilir. Tuhaf bir biçimde ölümcül bir araba kazasından tek bir sıyrık bile almadan kurtulan tek kişidir. Psikiyatrist Soo-In, Asakonun çektiği ızdırabın sebebini anlamak ve kendini olayın sorumlusu olarak hissetmesini engellemek için ona hipnoz uygular.

Bu iki garip hikayenin yanı sıra seyreden bir hikayede de Tokyodan yeni gelmiş evli bir çift olan Dong-Won ve In-Youngun etrafında dönen seri cinayetler vuku bulmaktadır. Dong-Won, bir geceyarısı yatağından çıkıp giden In-Youngı takip eder ve seri cinayetlere tanık olur. Bu olay evli çifte geçmişin beklenmedik acısını getirir.

Gösterim Tarihi: 21.12.2007
Yönetmenler: Bum-Sik Jung, Sik Jung
Oyuncular:Choi Jae-Hwan , Mu-song Jeon , Jin-an Jeong , Ku Jin , Bo-kyeong Kim , Eung-soo Kim , Tae-woo Kim , Ju-yeon Ko , Ho-seok Kong , Dong-kyu Lee , David Lee McInnis , Ji-a Park , Ji-won Uhm , Soo-jung Ye , Ji Yeo ,
Senaryo: Bum-Sik Jung, Sik Jung
Yapımcı: So-Jung Jang
Dili: Korece.
Yılı: 2007
Süre: 98 dk
Türü: Dram, Gerilim


Benzer Yazılar:

Kategori: , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi