Sonuna Kadar - Hard Ball (2001)


Sonuna Kadar - Hard Ball (2001) Sinema FilmiKumarbaz Conor O'Neill girdiği bahiste tüm parasını yitirdiği ve herkese borçlu olduğu için arkadaşı Jimmy'den yardım ister. Jimmy ise ona kasabasının takımında çocuklara koçluk yapmasını teklif eder. O'Neill'in bu teklifi kabul etmekten başka çaresi yoktur.

İlk başta takımla hiç ilgilenmeyen ve bir köşede sigara içerek vakit geçiren O'Neill, giderek çocuklara bağlanmaya başlayacaktır.

Çocuklara nasıl kazanmaları gerektiğine dair taktikler vermeye ve gerçek bir koç gibi davranmaya başlayan O'Neill, aynı zamanda çocukların öğretmeni ile de arkadaş olacaktır. Ve O'Neill çocuklara birşeyler öğretirken yavaş yavaş farkında olmadan kendi de birşeyler öğrenecek ve suçtan uzaklaşmaya başlayacaktır.

Gösterim tarihi:04 Ocak 2002
Yönetmen:Brian Robbins
Oyuncular:Keanu Reeves , Diane Lane , John Hawkes , Bryan Hearne , Julian Griffith , Michael B. Jordan , A. Delon Ellis Jr. , Kristopher Lofton , Michael Perkins , Brian M. Reed , DeWayne Warren , Carol Hall , Jacqueline Williams , Freeman Coffey , D.B. Sweeney ,
Senaryo:Daniel Coyle , John Gatins ,
Müzik:Mark Isham ,
Görüntü Yönetmeni: Tom Richmond
Dili: İngilizce, Almanca.
Yılı: 2001
Süre: 106 dk
Türü: Dram, Spor


Benzer Yazılar:

Kategori: , , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi