Amerikan Pastası 2 - American Pie 2 (2001)


Amerikan Pastası 2 - American Pie 2 (2001) Sinema FilmiOkul kapanmıştır ve kolejin birinci yılı bitmiştir. Herkes yaz için evine dönmüştür. Dört kahramanımız ümitsiz Jim (Jason Biggs), iyi görünüşlü Oz (Chris Klein), gözlemci Finch (Eddie Kaye Thomas) ve tapınılacak Kevin (Thomas Ian Nicholas) yanında iğrenç Stifler (Seann William Scott) yazlarını kiraladıkları evde geçirmeye karar verirler. Hem evleri boyayarak para kazanmak hem de tatil yapmak için çok iyi bir fırsattır. Hepsi büyümüştür, Stifler dışında, onun tek düşündüğü yan gelip yatmaktır.

Kızları da unutmamak gerekir onlar olmadan hikayenin tadı çıkmaz. Kevin ile arkadaş olmak isteyen Vicky (Tara Reid), yaz sonunda Jim'i ziyaret edecek olan seksi Nadia (Shannon Elizabeth), Jim'in gerçek cinselliği keşfetmesne yardım edecek Michelle (Alyson Hannigan), şirin Heather (Mena Suvari) ve Stifler'ın sıcakkanlı annesi filme renk katacaklar.

Gösterim tarihi:10 Eylül 2001
Yönetmen:J.B. Rogers
Oyuncular:Jason Biggs , Shannon Elizabeth , Alyson Hannigan , Chris Klein , Thomas Ian Nicholas , Natasha Lyonne , Tara Reid , Seann William Scott , Mena Suvari , Eddie Kaye Thomas , Chris Owen , Eugene Levy , Molly Cheek , Denise Faye , Lisa Arturo ,
Senaryo:Adam Herz , David H. Steinberg , Adam Herz , Adam Herz ,
Müzik:David Lawrence ,
Görüntü Yönetmeni: Mark Irwin
Yılı: 2001
Türü: Komedi, Romantik


Benzer Yazılar:

Kategori: , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi