Çılgın Hırsız - Despicable Me (2010)


Çılgın Hırsız - Despicable Me (2010)Dünyanın en büyük kötü adamının hayatına üç çocuk girince karşılaştığı zorlukların hikâyesi.

Beyaz çitler ve güllerle çevrili mutlu bir banliyö mahallesinde, bahçesi kupkuru siyah bir ev vardır. Komşular, bu evin altında gizli bir saklanma yeri olduğunu bilmemektedir. Etrafı minyonların oluşturduğu küçük bir orduyla çevirili olan Gru (Orjinal seslendirme: ?Akıllı Ol?, ?Horton Hears a Who! ve televizyon dizisi ?The Office?ten Steve Carell) dünya tarihindeki en büyük soygunu planlamaktadır. Ay?ı çalacaktır. (Evet, Ay?ı!)

Gru, kötü olan her şey sevmektedir. Küçültme ışınları, dondurma ışınları, karada ve havada savaşa hazır araçlardan oluşan cephaneliğiyle yoluna çıkan herkesi yok eder. Ta ki üç küçük yetim kız ona bakıp, başka kimsenin onda görmediğini görene kadar: Potansiyel bir baba.

Gösterim tarihi: 03.09.2010
Yönetmen:Pierre Coffin, Chris Renaud
Oyuncular:Steve Carell , Jason Segel , Russell Brand , Julie Andrews , Will Arnett , Kristen Wiig , Miranda Cosgrove , Dana Gaier , Elsie Fisher , Pierre Coffin , Chris Renaud , Jemaine Clement , Jack McBrayer , Danny McBride , Mindy Kaling ,
Senaryo:Cinco Paul , Ken Daurio , Sergio Pablos ,
Müzik:Heitor Pereira , Pharrell Williams ,
Dili: İngilizce.
Ülke: ABD.
Yılı: 2010
Süre: 95 dk
Türü: Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Fantastik


Benzer Yazılar:

Kategori: , , , , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi