Görüşme - Interview (2007)


Görüşme - Interview - Sinema FilmiSon yıllarda yıldızı parlayan güzel oyuncu Sienna Miller ve usta aktör Steve Buscemiyi müthiş bir elektrikle bir araya getiren Görüşme, medya ve şöhreti merkezine alan, dengelerin sürekli değiştiği bir hikayeyi anlatıyor.

Bir savaş muhabiri olarak isim yapan Pierre (Buscemi), kendisine kızgın olan editörünün verdiği yeni işten hiç hoşlanmamıştır. Amerikanın en ünlü pembe dizi yıldızı Katya (Miller) ile bir röportaj yapması gerekmektedir ancak Pierrein Katya hakkında hiçbir bilgisi yoktur. Bu iki zıt kutup buluştuğunda, Pierrein küçümseyici, katı politik dünyası ve Katyanın yüzeysel şöhret dünyası şiddetle çarpışır. Ancak her şey göründüğü gibi değildir. Birbirlerine giderek daha özel itiraflarda bulunan bu iki yaralı insanın bağı kuvvetlense de, bazı gerçeklerin ortaya çıkması türlü aldatmacaları aydınlığa kavuşturacaktır. İkilinin tutku ve gizem dolu atışmaları, perçinleyen bir sürpriz sona varacak ve kimse bu satranç oyununda başladığı noktada kalmayacaktır. Hollandalı yönetmen Theo Van Goghun aynı adlı filminin yeniden çevrimi olan Görüşme, nükteli tonu, zekice yazılmış senaryosu ve oyuncularının kimyasıyla ilgiyi sürekli ayakta tutan sürükleyici bir film.

Gösterim Tarihi: 28.09.2007
Yönetmen: Steve Buscemi
Oyuncular: Steve Buscemi , Sienna Miller , Michael Buscemi , Tara Elders , David Schechter , Molly Griffith , Elizabeth Bracco , James Villemaire , Jackson Loo , Craig muMs Grant , Doc Dougherty , Donna Hanover , Wayne Wilcox , Danny Schechter , Philippe Vonlanthen ,
Senaryo: Steve Buscemi, David Schechter, Theodor Holman
Görüntü Yönetmeni: Thomas Kist
Yapımcı: Bruce Weiss, Gijs van de Westelaken
Müzik: Evan Lurie,
Dili: İngilizce.
Yılı: 2007
Süre: 84 dk
Türü: Dram


Benzer Yazılar:

Kategori: , , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi