Gözde Çift - America's Sweethearts (2001)


Gözde Çift - America's SweetheartsKiki Harrison (Julia Roberts), kız kardeşi megastar Gwen Harrison'un (Catherine Zeta Jones)'un asistanıdır. Kiki için narsist kızkardeşi ile yaşamak hiç de kolay değildir. Gwen son filminin tanıtımında aktör kocası Eddie Thomas (John Cusack) ile Kiki'yi tanıtıştırır. Ve hayat Kiki için daha karmaşık bir hale gelir. Emektar muhabir Lee (Billy Crystal) ise bu olayı araştırmakla görevlendirilmiştir.

Kocası ile yaşadığı 18 aylık ayrılıktan ve bir başka aktör ile olan ilişkisinden sonra Tgwen ile kocası arasında hiç sevgi kalmamıştır. Kiki ve Lee ilk başta bu ikilinin barışarak halkın gözü önündeki yerlerini korumaya çalışsalar da, Kiki'nin Eddi ile yakınlaşmaya başladığını hissetmesi olayların karmaşık bir hal almasına neden olacaktır.

Gösterim tarihi:02 Kasım 2001
Yönetmen:Joe Roth
Oyuncular:Julia Roberts , Billy Crystal , Catherine Zeta-Jones , John Cusack , Hank Azaria , Stanley Tucci , Christopher Walken , Alan Arkin , Seth Green , Scot Zeller , Larry King , Steve Pink , Rainn Wilson , Eric Balfour , Marty Belafsky ,
Senaryo:Billy Crystal , Peter Tolan ,
Müzik:James Newton Howard ,
Görüntü Yönetmeni: Phedon Papamichael
Dili: İngilizce.
Yılı: 2001
Süre: 102 dk
Türü: Komedi, Romantik


Benzer Yazılar:

Kategori: , , , , , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi