Haydutlar - Bandits (2001)

Haydutlar - Bandits - Sinema FilmiÜç kaçağın gerçek hayat hikayelerini izlemeye ne dersiniz? İki banka soyguncusu ve sevdikleri bir kadın. Nazik Joe ile ortağı meraklı Terry hapishaneden kaçmayı başarırlar. Yeni hayatlarını sürdürebilmek içinse yol boyunca soygun yaparlar.

Yaşanan birçok kaos ve olaydan sonra birden bire kanundan kaçmaları nedeniyle halkın ilgisini çekmeye başlarlar. Operasyonları tam planladıkları gitmektedir ta ki sıradan bir ev kadını olan Kate'e rastlayana kadar.

Kate sıkıcı hayatından bıkmış, heyecan arayan bir kadındır. Joe ve Terry Amerika'nın en iyi iki soyguncusudur ve Kate heyecan dolu hayata sahip bu iki adama katılmak ister. Bu sırada Kate, kimsenin durduramadığı iki hırsızdan çok önemli bir şey daha çalacaktır; kalpleri..

Gösterim tarihi:12 Ekim 2001
Yönetmen:Barry Levinson
Oyuncular:Bruce Willis , Billy Bob Thornton , Cate Blanchett , Troy Garity , Brían F. O'Byrne , Stacey Travis , Bobby Slayton , January Jones , Azura Skye , Peggy Miley , William Converse-Roberts , Richard Riehle , Micole Mercurio , Scott Burkholder , Anthony Burch ,
Senaryo:Harley Peyton ,
Müzik:Christopher Young ,
Görüntü Yönetmeni: Dante Spinotti
Dili: İngilizce.
Yılı: 2001
Süre: 123 dk
Türü: Komedi, Suç, Dram

0 Response to "Haydutlar - Bandits (2001)"

Yorum Gönderme

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel