Kardeşimden Sonra - Charlie St. Cloud (2010)

Kardeşimden Sonra - Sinema Filmi -  Charlie St. CloudCharlie, erkek kardeşi Sam'in ölümünü bir türlü atlatamamaktadır. Onun ölümünden duyduğu suçluluk duygusu, Charlie'yi kardeşine en yakın olacağı mekana götürür. Charlie, yasını bundan böyle mezarlıkta çalışarak atlatacaktır. Kader onu mucizenin gerçekleşeceği yere kendi ayakları ile götürmüştür, Charlie kardeşi Sam ile yeniden karşılaşır.

Her gece mezarlıkta Sam ile buluşan Charlie'nin hayatına Tess'in girmesi, tüm dengeleri değiştirecektir. Charlie ya gerçek hayatı seçecek ya da kardeşi Sam ile fantastik dünyasında yaşamayı tercih edecektir.

Gösterim Tarihi:24 Eylül 2010
Yönetmen:Burr Steers
Oyuncular:Zac Efron (Charlie St. Cloud),Charlie Tahan (Sam St. Cloud),Amanda Crew (Tess Carroll),Augustus Prew (Alistair Wooley),Donal Logue (Tink Weatherbee),Kim Basinger (Claire St. Cloud),Ray Liotta (Florio Ferrente),Dave Franco (Sully),Matt Ward (Connors),Miles Chalmers (Latham),Jesse Wheeler (Green),Desiree Zurowski (CarlFerrente),Adrian Hough (Ben Carroll),Jill Teed (Grace Carroll),Valerie Tian (Girl in Toy Store),
Senaryo:Craig Pearce, Lewis Colick, Ben Sherwood
Görüntü Yönetmeni:Enrique Chediak
Müzik:Rolfe Kent
Yılı : 2010
Ülke : Amerika Kanada
Türü : Fantastik, Romantik, Dram

0 Response to "Kardeşimden Sonra - Charlie St. Cloud (2010)"

Yorum Gönderme

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel