008 Çılgın Çocuklar - Spy Kids (2001)

Çılgın Çocuklar filmi - Spy Kids (2001) Sinema FilmiGregorio ve Ingrid Cortez usta birer ajandır. Uzun meslek yaşamları boyunca türlü tehlikelere girip çıkmış ve hepsinden üstesinden gelmeyi başarmışlardır. Zaten karı koca yine bir görev sırasında tanışıp aşık olmuşlar ve sonrasında evlenmişlerdir. Artık emekliliklerinin tadını çıkaran çiftin Carmen ve Juni adlı iki çocuğu vardır. Birgün özel bir durum için tekrar göreve çağırılırlar. Fegan Floop adlı bir adam robotlardan oluşan bir orduyla dünyayı ele geçirmeyi hedeflemektedir. Floop'un bu planına engel olmak için harekete geçen karı koca kısa zamanda eski formlarını kaybettiklerini anlarlar. Uzun süren emeklilik döneminin sonucu olarak görevlerinde başarısız olurlar ve kötü kalpli Floop'un eline düşerler. Bir süre sonra çocukları Carmen ve Juni durumu öğrenir ancak bir türlü anne ve babalarının casus olduklarına inanamazlar. Fakat iş başa düşmüştür ve anne babalarının tek umudu onlardır. Jumi amcalarının desteğiyle casusluk hakkında eğitilen ve yeni silahlar edinen çocuklar ailelerini kurtarmak için harekete geçer.
Filmin başollerinde Antonio Banderas , Carla Gugino , Alexa Vega , Daryl Sabara , Alan Cumming , Robert Patrick oynuyorlar.

Gösterim Tarihi:
Yönetmen: Robert Rodriguez
Oyuncular: Antonio Banderas , Carla Gugino , Alexa Vega , Daryl Sabara , Alan Cumming , Tony Shalhoub , Teri Hatcher , Cheech Marin , Robert Patrick , Danny Trejo , Mike Judge , Richard Linklater , Guillermo Navarro , Johnny Reno , Shannon Shea
Senaryo:
Müzik: John Debney , Danny Elfman , Los Lobos , Robert Rodriguez ,
Görüntü Yönetmeni: Guillermo Navarro ,
Kurgu: Robert Rodriguez ,
Dili: İngilizce , İspanyolca
Ülke: ABD
Yılı: 2001
Süre:
Türü: Aksiyon , Macera , Komedi , Aile , Bilim Kurgu
IMDB puanı: 5,4
Rottentomatoes Puanı: 7.2
Ödül: 2 dalda ödül kazandı & 10 dalda aday oldu .

Filmin fragmanı
http://www.youtube.com/watch?v=3l6gfHuBd1U

0 Response to "008 Çılgın Çocuklar - Spy Kids (2001)"

Yorum Gönderme

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel