Asimetrik (2010)

Asimetrik - Sinema FilmiÜniversite kampüsünde bir dizi intihar ve cinayet olayı gerçekleşmiştir. İntihar eden en son kişi de, Duygu?nun üniversiteden arkadaşı, aynı zamanda oturduğu apartmanda alt kat komşusu olan Aslı?dır. Ankara polisi olayların arkasında bir seri katilin olduğunu düşünmektedir. Duygu, Aslı?nın bilgisayarını incelerken tesadüf eseri daha önce hiç bilmediği bazı bilgilere ulaşır. Araştırmalarına devam ettikçe Aslı?nın cani ruhlu bir internet çetesi tarafından öldürüldüğünü düşünmeye başlar.

Bu konu ile ilgili arkadaşlarından yardım isteyecektir. Dört yıldır görmediği eski erkek arkadaşının da bir tesadüf sonucu araştırmaya dahil olması ile, işin arkasındaki asıl gerçeğin ne bir seri katil, ne de cani ruhlu bir internet çetesinin olmadığı ortaya çıkacaktır. Dokunulmaması gerekene dokunduklarını anladıklarında, artık iş işten geçmiştir?

Gösterim Tarihi:
Yönetmen: Alper Giray Urhanoğlu
Oyuncular: Duygu U., Asena Yıldız, Gizem Mollaibrahimoğlu, Ayçahan Saygı, Melis Göç, İnci Aslan, Caner Gezirgen, Murat Seren, Emrah Zongür, Kerem Döner, Salih Görkem, Hayrettin Vurkiroğlu
Senaryo: Alper Giray Urhanoğlu
Türü: Psikolojik, Gerilim, Macera
Yılı: 2010
Ülke: Türkiye
Süre: 120 dk.

0 Response to "Asimetrik (2010)"

Yorum Gönderme

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel