Dehşet Odası - Captivity (2007)

Dehşet Odası - Captivity (2007)Şöhretinin doruğunda olan güzel manken Jennifer Tree bir sabah uyandığında kendini bir hücreye kapatılmış bulur. Kişisel eşyalarının, fotoğraflarının ve bir dizi kilitli dolabın bulunduğu odada, güzel mankene daha önce işkence yapılmış insanların görüntüleri ve kendi röportajlarının olduğu kasetler izletilir. Bu odadan kaçmaya çalışsa da hiç bir kurtuluşu olmadığının farkına varır. Jennifer?i kaçıran seri katil onu çok iyi tanıyıp, tüm korku ve arzularını biliyordur. Jennifer?in hassas olduğu konularda ona psikolojik oyunlar oynayarak onu baskı altına alır.

Jennifer bir süre sonra yalnız olmadığını fark eder. Yan taraftaki odada Gary isimli genç bir erkek vardır. Sadistçe yapılan işkencelere maruz kalan Jennifer ve Gary hapsedildikleri mahzenden kaçmaya çalışırken verdikleri mücadele onları duygusal olarak birbirlerine yaklaştırır.

Ancak zaman geçtikçe olay daha da karmaşık bir hal alır , acaba diğer kurbanlar gibi Jennifer?in da kaçınılmaz sonu ölüm mü olacak?

Gösterim Tarihi: 5 EKİM 2007
Yönetmen:Roland Joffé
Oyuncular:Elisha Cuthbert , Daniel Gillies , Pruitt Taylor Vince , Michael Harney , Laz Alonso , Maggie Damon , Chrysta Olsen , Carl Paoli , Trent Broin , Anelia Dyoulgerova , Olivia Negron , Elijah Runcorn , Rebekah Ryan , Remy Thorne ,
Senaryo:Larry Cohen , Joseph Tura , Larry Cohen ,
Müzik:Marco Beltrami ,
Dili: İngilizce.
Yılı: 2007
Süre: 96 dk
Türü: Suç, Korku, Gerilim

0 Response to "Dehşet Odası - Captivity (2007)"

Yorum Gönderme

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel