Kaybedenler - U Turn (1997)

Karanlık işleri nedeniyle Rus mafyasından kaçan Bobby Cooper, yeni bir hayata başlayabilmek için umutla Arizona çölünü geçmektedir.

Hayvan leşleri ve akbabalar dışında pek bir hayat işareti görünmeyen bu yolda ilerleyen Cooper, arabasının bozulmasıyla Superior Kasabasına zorunlu misafir olur.

Kasabada ilk önce garip araba tamircisi Darrel (Billy Bob Thorton), sonra da Latin afet Grace (Jennifer Lopez) ve güçlü kocası Jack (Nick Nolte) ile tanışan Bobby, herşeyi gören kör apaçi gazisi (Jon Voight), takıntılı şerif (Powers Boothe), gördüğü her erkeğe asılan Jenny (Claire Danes) ve dinamit sevgilisi TNT'den (Joaquin Phoenix) oluşan oldukça garip bir grubun ortasında gittikçe umutlarını kaybetmeye başlar. Jack'ten karısını, Grace'den de kocasını öldürmesi için teklifler almaya başlayınca Bobby, neye uğradığını anlayamadan bir takım olaylar içerisine girer.

Gösterim tarihi: 13 Şubat 1998
Yönetmen: Oliver Stone
Oyuncular: Sean Penn , Billy Bob Thornton , Abraham Benrubi , Richard Rutowski , Jon Voight , Jennifer Lopez , Powers Boothe , Nick Nolte , Aida Linares , Sean Stone , Ilia Volok , Valeri Nikolayev , Brent Briscoe , Bo Hopkins , Julie Hagerty
Senaryo: John Ridley , John Ridley
Ülke: Fransa, ABD
Dili: İngilizce
Süre: 125 dk
Yılı: 1997
Türü: Suç, Dram, Gerilim

0 Response to "Kaybedenler - U Turn (1997)"

Yorum Gönderme

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel