Love Hurts (2009)


Ben Bingham (Grant) heyecan verici eşi Amanda?nın (Moss) aksine günlük hayatın vurdum duymazlığına kendisini kaptırmıştır. Eşi kendisini terk ettiğinde, Ben kendini tamamen kaybeder. 17 yaşındaki popüler oğlu Justin (Pacar), ipleri ele alıncaya kadar pijamalarını dahi çıkarmayı reddeder.
Justin işe Ben?in dış görünüşünü yenilemekle başlar ve onu sosyal yaşamın kollarına atar. Ben daha olup bitenin farkına varamadan kendisini bir anda şehrin en popüler bekâr erkeği olarak bulur. Muayenehanesindeki hemşiresi (Elfman), özel antranörü (Garofalo) ve şarkıcı ikizler peşine düşmekte gecikmezler. Justin ilk kez aşık olunca herşey değişir ve Ben tekrar gençlik yıllarındaki düşünceli, ince kişiliğine ve yüreğinin sesine ve hepsinden önemlisi başka birisiyle birlikte olan eşine odaklanmak zorunda kalır.

Gösterim tarihi:
Yönetmen: Barra Grant
Oyuncular: Carrie-Anne Moss , Jenna Elfman , Janeane Garofalo , Angela Sarafyan , Richard E. Grant , Johnny Pacar , Olga Fonda , Julia Voth , Marcella Lentz-Pope , Camryn Manheim , Yvonne Zima , Jeffrey Nordling , Caroline Aaron , Max Van Ville , Jackie Quinones
Senaryo: Barra Grant
Müzik:Mark Adler ,
Ülke: ABD
Dili: İngilizce
Süre: 90 dk
Yılı: 2009
Türü: Komedi, Romantik


Benzer Yazılar:

Kategori: , , ,

Yorum Gönder

Copyright © Sinema Webbilgi