Yukarıdaki Tehlike - Skyline (2010)

Jarrod (Erıc Balfour, Texas Chainsaw Massacre ) Ve Elaine (Scottıe Thompson, Star Trek) Jarrod?in En Yakın Arkadaşı Olan Terry (Donald Faıson, Scrubs) ve onun kız arkadaşı Candice (Brıttany Danıel, Club Dredd)?i ziyaret etmek ve doğum gününü kutlamak için Güney Kaliforniya?ya giderler.

Gündoğumundan iki saat önce, bilinmeyen bir kaynaktan gelen unutulmaz ışık, insanların bugüne kadar bildikleri yaşamın sonu anlamına geliyordu. Onlar Terry?nin çatı katındaki evinin penceresinden olanları dehşet içinde izlerken, Los Angeles kentinin gökyüzünü kaplayan uzay gemisi şehirdeki insanları kendine doğru çekmekteydi.

Şimdi, hayatta kalanlar, yollarına çıkan bütün insanları yok eden binlerce korkunç yaratığa görünmeden kaçmak zorundadır. Görünüşe göre ellerinde bulundurdukları yüksek teknoloji ile uzaylılar çok dayanıklı ve tahrip edilemezdirler.

Gösterim Tarihi:12 Kasım 2010
Yönetmen: Colin Strause, Greg Strause
Oyuncular: Eric Balfour (Jarrod), Scottie Thompson (Elaine), David Zayas (Oliver), Donald Faison (Terry), Brittany Daniel (Candice), Crystal Reed (Denise), Neil Hopkins (Ray), J. Paul Boehmer (Colin), Tanya Newbould (Jen), Pam Levin (Cindy), Phet Mahathongdy (Mandy), Tony Black (Derek),
Senaryo: Joshua Cordes, Liam O'Donnell
Görüntü Yönetmeni: Michael Watson
Müzik: Brian Tyler
Yılı : 2010
Ülke : Amerika
Süre:94 dk
Türü : Bilim Kurgu, Gerilim

1 Response to "Yukarıdaki Tehlike - Skyline (2010)"

  1. insanı bir hayli geren bir film. uzaylılar dünyayı işgal ediyor ve insanları teker teker öldürüyorlar

    YanıtlayınSil

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel