Kaçış – Abduction (2011)

Nathan Harper (Taylor Lautner) oldu olası başka birinin hayatını yaşadığını hissetmiştir. Günelerden bir gün, kendi küçüklük resmini, kayıp kişilerin resimlerinin yayınlandığı bir internet sitesinde görünce, Nathan?ın kabusu gerçek olur: Anne baba diye bildiği insanların gerçek ailesi olmadığını ve yaşamının da akla hayale sığmayacak kadar gizemli ve tehlikeli bir gerçeğin üstünü örtmek için özene bezene uydurulmuş bir yalan olduğunu anlar.

Nathan, gerçek kimliğini yavaş yavaş bulmaya başlarken, profesyonel katillerin hedefi haline gelir ve hayatta güvenebileceği tek kişi olan komşusu Karen (Lily Collins) ile kaçmak zorunda kalır. Nathan ve Karen, bir orduya yetecek sayıda suikastçı ve federal ajandan kaçarken kaybedecek tek bir saniyeleri bile yoktur. Ancak, Nathan, tam da peşindeki adamların eline düşmek üzereyken, hayatta kalmanın ve izini kaybettirmiş olan biyolojik babasının gizemini çözmenin tek yolunun, kaçmayı bırakıp kontrolü tekrar kendi eline alması olduğunu fark eder.

Gösterim tarihi:30 Aralık 2011
Yönetmen:John Singleton
Oyuncular:Taylor Lautner , Lily Collins , Alfred Molina , Jason Isaacs , Maria Bello , Michael Nyqvist , Sigourney Weaver , Antonique Smith , Denzel Whitaker , Nickola Shreli , Allen Williamson , William Peltz , Dermot Mulroney , Elisabeth Röhm , Roger Guenveur Smith ,
Senaryo:Shawn Christensen ,
Müzik: Edward Shearmur
Görüntü Yönetmeni: Peter Menzies Jr., A.C.S.
Dili: İngilizce.
Ülke: ABD.
Yılı: 2011
Süre: 106 dk
Türü: Aksiyon, Dram, Gizem, Gerilim

Abduction (2011)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*