Kurtuluş Son Durak (2011)

Hayattaki en büyük gayesi evlenmek olan bir kadın, evlenmeden iki hafta önce nişanlısı tarafından terk edilir ve ?sıradan kadınların? ?sıradan hayatlar? yaşadığı ?Saadet Apartmanı?na taşınır. Saadet Apartmanı?nın kadınları, bir yandan kendi dertleriyle boğuşurken bir yandan da psikolog Eylem?in acısını unutturmak için kolları sıvar.
Sıradan bir mahallenin sıradan kadınları hiç bu kadar kışkırtıcı olmamıştı!
Mahalleye yeni taşınan psikolog Eylem’e, terk edilmesinin acısını unutturmak için bir bir kapısını çalan kadınlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!
Elbette onlara dünyayı dar eden erkekler için de!
Kuaför Füsun, günlük dayaklara alışmış Gülnur, yatalak babasına bakarak hayatını geçiren Vartanuş, mafya babası sevgilisinin metresliğinden eşliğine asla geçemeyeceğini anlayan Goncagül önce Eylem’i, sonra birer birer kendilerini ve belki de ülkedeki tüm kadınları Kurtuluş Son Durak’ta buluşturacaklar!
Her türlü şiddete karşı bu kadınların eğlenceli macerası bugüne kadar söylenen her şeyi bu kez pembe bir fuların peşinde anlatacak!

Gösterim Tarihi: 6 Ocak 2012
Yönetmen: Yusuf Pirhasan
Oyuncular: Demet Akbağ, Belçim Bilgin Erdoğan, Asuman Dabak, Nihal Yalçın, Damla Sönmez, Ayten Soykök, Mete Horozoğlu, Yavuz Bingöl, Serkan Keskin, Tuncer Salman, Ahmet Mümtaz Taylan, Tolga Karaçelik,
Senaryo: Barış Pirhasan
Yapımcı: Ayşen Sever
Süre: 106 dk.
Yılı: 2011
Türü: Dram

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*