Katil Köpekbalığı – Shark Night 3D (2011)

Ailesinin Louisiana gölündeki bir adada bulunan yazlığına tekneyle giden Sara (Sara Paxton) ve arkadaşları, güneş altında eğlenceli bir hafta sonu geçirmek üzere hemen mayolarını kuşanırlar. Ne var ki, yıldız futbol oyuncusu Malik (Sinqua Walls) sudan tek kolu kopmuş halde, sendeleyerek çıkınca, adadaki parti havası son bulur. Utangaç bir doktor adayı olan Nick (Dustin Milligan) kendini durumu kontrol eden kişi konumunda bulur: Malik?e ilkyardım yapar, Malik?i adanın diğer tarafına geçirmek için kaybedecek bir dakikalarının bile olmadığı konusunda Sara?yı bilgilendirir.

Ufak bir hız teknesiyle yola çıkan üniversiteli arkadaşlar çok geçmeden gölün kocaman ve saldırgan yüzlerce köpekbalığıyla dolu olduğunu anlar. Yolun yarısında tekne bozulup tıbbi yardım alma veya yardım çağrısında bulunma imkânları da ellerinden gidince, birinin onları öldürmek için ölümcül bir plan tasarladığı gibi korkutucu bir gerçek gün yüzüne çıkar. Kurtulma şanları azalırken, Sara ve arkadaşları köpekbalıklarından uzak durmaya, yardım çağırmaya ve güvenle anakaraya ulaşmaya yetecek kadar hayatta kalmaya çabalarlar.

Gösterim tarihi:23 Aralık 2011
Yönetmen:David R. Ellis
Oyuncular:Sara Paxton , Alyssa Diaz , Dustin Milligan , Chris Carmack , Katharine McPhee , Sinqua Walls , Joel Moore , Chris Zylka , Christine Quinn , Damon Lipari , Jessica ‘Jessie’ Blake ,
Senaryo:Will Hayes , Jesse Studenberg ,
Dili: İngilizce.
Ülke: ABD.
Yılı: 2011
Süre: 91 dk.
Türü: Korku, Gerilim
Shark Night 3D (2011) - Sinema Filmi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*